Turqia goditet nga dy tërmete

tter

Dy tërmete me 5.2 dhe 4.7 të shkallës Richter kanë goditur natën e kaluar Turqinë. Mediat turke nuk kanë raportuar për të plagosur apo dëme materiale.

Tërmeti prej 5.2 shkallësh është regjistruar në Detin Mesdhe, pranë vendpushimit të njohur Antalia, në jugperëndim të Turqisë

Na Ndiqni ne FB Banner

Submit a comment