Samsung prezanton prodhimet e saj

aaaNë eventin IFA 2014, Samsung  shpalosi në Berlin gjeneratën e ardhshme të teknologjisë GearS. Ndërkohë që i fundit që i shtohet familjes së smartphone-ve, është Galaxy Notn, duke ofruar një performancë fotografike të avancuar.

Ndër të rejat e kësaj kompania për këtë vit janë edhe Syzet Gear VR, të cilat kanë ardhur si rezultat i bashkëpunimit me Oculus, një kompani Facebook. Dhe në fund është phablet Note Edge, me ekran të lakuar.

Na Ndiqni ne FB Banner

Submit a comment