Pija që shkrin yndyrnat në bark

lenguKy është lëngu që djeg yndyrën në bark! Nëse ju doni që dobësoheni dhe të shpëtoni njëherë e përgjithmonë nga shtresat e dhjami në zonën e barkut, atëherë … Nxitoni shpejt në kuzhinën tuaj dhe përgatisni këtë pije.

Ajo është shumë ushqyese, stimulon metabolizmin dhe ndihmon për të shpërndarë yndyrën e akumuluar. Provojeni tani!

Përbërësit:

Lajthi: Super të pasura me antioksidantë dhe vitaminë E

½ filxhani lëng portokalli: E pasur me vitaminë C

½ Mollë: E pasur me fibra natyrore

½ Banane: E pasur me kalium

1 lugë çaji mjaltë: Antiseptik dhe mikrobevrasës

Pak kanellë: Antioksidant me zero kalori

Përgatitja: Vendosini të gjithë përbërësit në një blender dhe përziejini mirë derisa masa të bëhet homogjene. Shijojeni pijen tuaj të ftohtë në mëngjes apo në paradrekë.

Na Ndiqni ne FB Banner

Submit a comment