Parma, Biabiani ka probleme me zemrën

biaFutbollisti i Parmës, Jonathan Biabiani ka lënë përkohësisht grumbullimin me ekipin e tij për shkak të problemeve shëndetsore. Francezi ka probleme në zemër dhe rrezikon një ndërhyrje kirurgjikale. Problemet për Biabiani u zbuluan në momentin që ai po kryente testet mjeksore për të nënshkruar me Milanin, ndaj dhe transferimi i tij.

Rikthimi i tij në fushat e lojës nuk bëhet i ditur, megjithatë mjekët thonë se mesfushori mund të rikthehet vetëm atëherë kur mos ketë asnjë problem dhe gjendja e tij të jetë normalizuar.

 

Na Ndiqni ne FB Banner

Submit a comment