Mazda prezanton modelin e ri MX-5

mzKjo është MX-5 e cila do të jetë në rrugë vitin e ardhshëm. Mazda ka prezantuar gjeneratën e katërt të automomjetit sportiv Miata. Ky automjet do të jetë më e gjerë dhe më e ulët se modeli paraprak.

Pjesa e pasme përmban një kënd dramatik, dhe me dritat e ridizajnuara. http://www.albeu.com/automobilizem/mazda-prezanton-modelin-e-ri-mx-5-foto-lajm/168676/

Na Ndiqni ne FB Banner

Submit a comment