LG vjen me G Flex 2, me ekran të lakuar

LGPas prezantimit të LG G Flex vitin e kaluar, LG pritet të prezantojë tashmë një model të ri i cili do të jetë më e vogël se modeli paraardhës dhe do të shfaqë një ekran “më të mirë se sa FullHD”.

Modeli i parë kishte një ekran 6.0-inch, 720p. Telefoni do të dalë në treg ne Kore më vonë këtë vit, e ndjekur nga tregje të tjera si SHBA dhe Indi. http://www.albeu.com/teknologji/lg-vjen-me-g-flex-2-me-ekran-te-lakuar-foto-lajm/169862/

Na Ndiqni ne FB Banner

Submit a comment