Gresso Regal Black: Telefoni inteligjent luksoz i përbërë nga ari dhe titani

teKrijuesi i telefonave luksoz, Gresso, prezantoi telefonin e tij më të fundit shumë të shtrenjtë, i quajtur Gresso Regal Black. Ky është një telefon inteligjent luksoz i krijuar me titan dhe ar 18 karat.

Sa i përket specifikave të këtij telefoni, ai përmban ekran 5 inç me rezolucion 1080 pikselë, procesor me katër bërthama me shpejtësi 1.5 GHz, 2GB RAM, 32GB hapësirë të brendshme, kamera të pasme 13 megapikselë dhe kamera ballore 5 megapikselë.

Gresso Regal Black shitet në tri versione, R1 vetëm me titan kushton 3000 dollarë, R2 i larë me ar të bardhë 18 karat kushton 5000 dollarë, dhe R3 i larë me ar 18 karat në ngjyrë të verdhë. Janë krijuar vetëm 999 njësi, të cilat do të shiten në një kuti me lëkurë të zezë. Në kuti do të jetë edhe një certifikatë autentike, një manual përdorimi dhe një adaptues.

2

Submit a comment