Edi Rama: Reformat, rruga e zmbrapsjes së korrupsionit

ramaKryeministri Rama përmes rrjetit social “Twitter” ka paralajmëruar edhe zhvillimin e Forumit Kombëtar kundër Korrupsionit.

“Paraditja sot e gjitha kushtuar antikorrupsionit me bindjen se modernizimi permes reformave eshte rruga e zmbrapsjes se korrupsionit! LiveTV” – shkruan Rama në Twitter.

Në këtë konferencë të organizuar nga Ministri i Shtetit për Çështjet Vendore dhe Koordinatori Kombëtar kundër

Submit a comment