Arrestimi i Fullanit dhe inspektores, Braçe: Duhej durim, përgjegjësia e para

bbFill pas arrestimit ‘surprizë’ të Guvernatorit Ardian Fullanit dhe kryeinspektores së Bankës së Shqipërisë, Elivar Golemi ka reaguar Kryetari i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Veliaj. Në një reagim në rrjetin social “Facebook” Braçe, i cili theksoi se duhej vetëm pak durim.

  “Duhej vetëm durim!! Gjerat kane ndryshuar njehere e pergjithmone ne ketë vend!! Përgjegjësia është e para!!”-citohet në mesazhin e Braçes.

Submit a comment